Sport

A&N humbet pas tre muajve, skuadra e Visokës e pëson në miqësoren e fundit parasezonale

A&N ka pësuar humbjen e parë pas tre muajsh dhe njëherit të parën që kur Megzon Visoka mori drejtimin e klubit prizrenas në nëntor të vitit të kaluar, shkruan Gazetasheshi.com.

Skuadra prizrenase u mposht nga ekipi i Tomorrit me rezultat të ngushtë 2-1.

Ndeshja u zhvillua në qytetin e Beratit, ndërkohë autor i vetëm i golit për skuadrën nga Kosova ishte sulmuesi Durim Gashi.

May be an image of një ose më shumë njerëz, people standing, people playing football dhe bar

Kjo ndeshje njëherit ishte edhe ndeshja e fundit kontrolluese dhe tanimë A&N është maksimalisht e përgaditur për ndeshjen e Kupës kundër FC Flamurtari nga Prishtina.

Postime të ngjajshme
Sport

Zekirija Ramadani nuk deklarohet pas ndeshjes, kjo është arsyeja shumë interesante

Sport

Prishtina fiton krejt në fund të takimit, Leonit Abazi përsëri hero

Sport

Superliga Live: Mbyllet pjesa e parë e ndeshjes, Trepça ’89 – Prishtina

Sport

Superliga Live: Trepça ’89 – Prishtina