Sport

Amir Rrahmani i jashtëzakonshëm, shpallet lojtari i ndeshjes

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Amir Rrahmani e ka gjetur shumë mirë veten në Serie A te skuadra e Veronës.

Mbrojtësi kosovar ishte më meritori që skuadra e tij mori një pikë në ndeshjen kundër Udineses.

Rrahmani ishte më i miri në fushë dhe “whoscored” e ka vlerësuar me notën më të lartë, 7.9.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv