Sport

Amir Rrahmani debuton në Serie A

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Amir Rrahmani do të jetë futbollisti i radhës i Kosovës që do të luajë në Serie A.

Mbrojtësi i qendrës do të jetë në fushë nga minuta e parë në ndeshjen e xhiros së parë mes Hellas Veronas dhe Bolognas.

Rrahmani këtë verë nga Dinamo Zagreb është transferuar te Hellas Verona, dhe i është besuar vendi i titullarit që në ndeshjen e parë.

Formacionet zyrtare: Hellas Verona – Bologna.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv