Show Bizz

Ami me dedikim dashurie për Ermalin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ami e bëri gjestin e ëmbël për Ermalin.

Ermal Mamaqi dhe Amarda Toska janë ndër çiftet e shoubizit më të dashura për publikun, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Ami publikoi një foto, në të cilën shfaq dorën e saj dhe të Ermalit si dhe i bëri dedikim atij.

“Që nga fillimi”, është mbishkrimi që ia la fotos, në të cilën Ermali po ia mbante dorën asaj. /Lajmi.net/

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto