Show Bizz

Ambicioze e suksesshme, por edhe e lumtur, kështu e cilëson këngëtaren shqiptare revista “Marie Claire”

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Rita Ora është një ndër këngëtaret tona më të suksesshme në rrafshin ndërkombëtar.

Bukuroshja jonë gjatë këtyre ditëve ka qëndruar në Kroaci, ku ka mbajtur një koncert në qytetin e Zarës.

Gjithashtu 28-vjeçarja është mjaft aktive edhe në dhënien e intervistave të ndryshme për gazetat e mëdha botërore.

Së fundi, biondina ka folur për revistën e mirënjohur për femra, “Marie Claire” teksa është edhe në ballinën e gazetës.

“Ambicioze, e lumtur dhe e suksesshme”, kështu e cilëson mediumi artisten shqiptare, e cila do të jetë në ballinën e muajit tetor.

Ndryshe, Ora është duke punuar edhe në video projekte të reja muzikore që do t’i sjell gjatë muajve në vijim.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto