Sport

Alush Gavazaj është prezantimi i fundit në FC Vushtrria

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Skuadra e Vushtrrisë ka njoftuar se ka prezantuar transferimin më të ri të klubit, shkruan BlicMedia.

Ky është njoftimi i klubit.

Alush Gavazaj është prezantimi i fundit në FC Vushtrria 💙

Alush Gavazaj 24 vjeqar, i lindur në Prizren, mesfushori me përvoj të madhe në futbollin Shqiptarë si pjesë e shumë klubeve duke filluar nga KF Tirana, KF Bylis, KF Tërbuni, dhe KF Korabi tash së fundi pjesë e dy klubeve kosovare fillimisht si pjesë e KF Lirisë dhe pastaj kampion aktual dhe fitues i kupës me KF Feronikelin!

Ne i deshirojmë mireseardhje dhe i urojmë #suksese ne sdifen e re me Vushtrrinë #FORCA #AG.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv