Show Bizz

Alketa Vejsiu zbulon për herë të parë si e thërret bashkëshorti

E mban “sekret” jetën intime …

Një ndër moderatoret më të percjellura dhe më të suksesshme në Shqipëri është Alketa Vejsiu e cila numëron pa fund suksese publike por mban hermetike jetën e saj private.

Së fundi, dhe si rrallë herë, ajo ka rrëfyer nofkën e padëgjuar se si e therret atë partneri i saj, gjithmonë me shumë pak detaje për bashkëshortin dhe fëmijët e saj, Alketa ka treguar së fundmi ‘nofkën’ e bukur që e thërret partneri i saj.

Përmes një fotoje të ndarë në rrjetin social “Instagram” ku shihet e veshur e gjitha me jeshile, Vejsiu tregon se bashkëshorti e thërret atë “ketër”. /albeu/

Postime të ngjajshme
LajmeShow Bizz

Morena Taraku mesazh publik Edi Ramës! Me fjalë të ashpëra zbulon diçka që nuk e kemi ditur

Show Bizz

“Qebapa direkt nga Kosova”, Dua Lipa publikon fotografi teksa shijon ushqimin

LajmeShow Bizz

Lola Haradinaj tregon se si hoqi dorë nga muzika dhe arsyeja ishte Dauti

LajmeShow Bizz

Policja kosovare si gjithmonë provokuese, këto janë fotografitë nga pushimet e saj