Sport

Alioski largohet nga Leeds United, ja ku pritet të transferohet!

Futbollisti shqiptar, Ezgjan Alioski nuk do të jetë më pjesë e klubit, Leeds United.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë klubi, ku me anë të një videoje e ka falendëruar Alioskin për kontributin e dhënë.

Alioski dhe Leeds nuk arritën të pajtohen për zgjatje të kontratës.

Ai pritet të vazhdoj karrierën në Ligën e Turqisë tek Trabzonspor.

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri