Lajme

Albin Kurti nga Skënderaj: Dilni masivisht në zgjedhje, ne do të dalim të parët

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti gjatë vizitës së sotme të tij në Skënderaj u sulmua me vezë nga qytetarët e kësaj komune.

Në një video që po qarkullon në rrjete sociale, shihet Kurti duke iu bërë thirrje qytetarëve të dalin masivisht në zgjedhje teksa jashtë lokalit protestohej.

“Miq dhe dashamirë, ju ftoj që të dilni masivisht në zgjedhje sepse fitorja kësaj radhe nuk është vetëm të dalim të parët sepse s’ka kush del i pari, na kem me dal të parët”, tha Kurti para qytetarëve.

Postime të ngjajshme
Lajme

Vdes nga COVID-19, një 46 vjeçar nga Podujeva

Lajme

Kush është studentja 22 -vjeçare që vdiq nga koronavirusi në Shqipëri

Lajme

Nga këto komuna janë rastet e reja me Covid 19

Lajme

Këto janë rastet e reja me Covid 19