Lajme

Albin Kurti në konak te Bulliqi, darkë me fli të Llapit, turshi e jogurt

Kryetari i VV’së, Albin Kurti, ka bërë një foto në konak tek kandidati i VV’së për komunën e Besianës, Shpejtim Bulliqi. Kurti është pajtuar se flija më e mirë është në Llap.

Shpejtim Bulliqi ka postuar një foto së bashku me Albin Kurtin nga shtëpia e tij.

“Më të mirë se flia e Llapit nuk ka askund, me këtë u pajtua edhe Albini”, ka shkruar Bulliqi në llogarinë e tij në Facebook.

Kurti ka kohë që po bën fushatë në Llap së bashku me anëtarë tjerë të VV’së. Zgjedhjet e parakohshme komunale në komunën e Besianës mbahen më 29 nëntor.

Zgjedhjet mbahen pasi ish-kryetari i kësaj komune, Agim Veliu mori postin e Ministrit të Brendshëm. /Express/

Postime të ngjajshme
Lajme

Fondacioni i Labit dhuron 10.000 mijë euro për boca të oksigjenit!

Lajme

Nuk vuante nga asnjë sëmundje, ky është shqiptari 37-vjeçar që sot i mori jetën Covidi

Lajme

Milaim Zeka: Këto janë informacionet e mia për presidentin e ri dhe shkuarjen në zgjedhje të parakohshme!

Lajme

Ia huq Haki Abazi: Mendon se Prapashtica ndodhet në Podujevë