Lajme

Albin Kurti i ri, që merret me ndërtimtari

Një i ri nga Ferizaj është bërë më i njohur shkaku i emrit dhe mbiemrit të njëjtë me kryeministrin e Kosovës.

Albin Kurti i ri për dallim nga kryeministri Kurti merret me ndërtimtari.

I njëjti shpesh herë komentohet për shkak të emrit dhe mbiemrit, por që thotë se të gjitha këto i merr me shumë sportivitet.

19 vjeçari shpesh herë nuk ka hezituar që të tregojë edhe letërnjoftimin e tij për të dëshmuar se është me emër e mbiemër të njëjtë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Syla tregon se si e thërret Rama kryeministrin Albin Kurti

Lajme

Britania e Madhe del me qëndrim zyrtar për dialogun Kosovë-Serbi

Lajme

Inatoc e Pidiq: 6 emra të pazakontë të fshatrave të Gjilanit

Lajme

Vlora Çitaku tregon nëse do të garojë për kryetare të PDK-së