Sport

Albian Ajeti tund rrejtën e Betisit në Evropa Ligë

Sulmuesi shqiptar, Albian Ajeti ka arritur të gjej golin në Evropa Ligë me skuadrën e Celtic.

Në minutën e 15-të, Ajeti shfrytëzoi një asistim të Jotas dhe kaloi në epërsi skuadrën skoceze.

Rezultati momental është 3:2 për Betisin, ku po luhet minuta e 50-të.

Ky ishte goli i tretë për Ajetin këtë sezon.

Postime të ngjajshme
Sport

Obërtinca jep dorëheqje, Fushë Kosova emëron trajnerin e ri

Sport

Nga Muriqi, Rrahmani, Hysaj dhe Gjimshiti, zbulohen pagat e futbollistëve shqiptarë në Serie A

Sport

Ndeshje tejet interesante zhvillohen në xhiron e 10-të të Ligës së Parë, këto janë delegimet e plota të gjyqtarëve

Sport

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 11-të në Superligën e Kosovës