Show Bizz

Albërije Hadërgjonaj e nis vitin me pushime, shfaqet në bikini nga Meksika

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Vitet kalojnë, por jo edhe për Albërije Hadërgjonajn.

Një nga këngëtaret më të komentuara dhe suksesshme po arrin për mrekulli ta ruajë freskinë e saj.

Madje, linjat e saj trupore janë për t’u pasur zili.

E këtë e dëshmon fotografia e saj e fundit e postuar në Instagram, ku ajo tregon se vitin 2020 e ka nisur me pushime, derisa ndodhet në një nga perlat e Meksikës./

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto