Show Bizz

Albërija ua sjell verën në mes të dimrit, publikon foto përvëluese në bikini

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj për të cilën vitet janë vetëm numër, ka befasuar fansat me fotografitë e fundit në InstaStory.

Ajo pa dyshim që është një nga femrat më të komentuara të estradës, por së fundmi 44 vjeçarja tregohet mjaft aktive në rrjetin social Instagram me publikimin e fotografive të ndryshme nga jeta e saj.

Përmes fotografisë së fundit që ka publikuar në Instagram tregoi linjat perfekte në bikini. Duket se për Albërijen vitet janë vetëm numra dhe vazhdon të kujdeset në maksimum për format trupore.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto