Show Bizz

Albërie Hadërgjonaj duket më seksi se kurrë në fotografinë e fundit

Albërie Hadërgjonaj është këngëtarja e cila edhe pse ka 44 vjeç vazhdon të jetë një ndër femrat më seksi shqiptare, transmeaton Gazeta Metro.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe pikërisht aty ka postuar një fotografi me të cilën ka lënë pa fjalë të gjithë me bukurinë e saj.

Ajo së fundi ka publikuar një foto, ku i sfidon edhe vajzat e reja e duket si 20 vjeçare.

 

View this post on Instagram

 

If we could see the miracle of a single flower, clearly our whole life would change. –Buddha @merita_merja 💄🌹💋

A post shared by Alberije Hadergjonaj🎤 (@alberije_hadergjonaj) on

Përkundër viteve, ajo vazhdon të mbetet në top formë, duke sfiduar edhe këngëtaret e reja me format e saj fizike./

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Loredana pozon sërish krah Zunës, jep një mesazh të koduar

Show Bizz

Këngëtarja shqiptare: Dua një nga këto ndejat, pas gjithë kësaj

Show Bizz

Arbenita Ismajli provokon me bikini: Trupi i saj duket super tërheqës

Show Bizz

Majk publikon këngën e re ‘Serenatë’