Show Bizz

Alban Skënderaj i bën dedikim romantik Miriamit

Albani i ka bërë dedikimin special Miriamit.

Këngëtari i njohur shqiptar, Alban Skënderaj, është një prej emrave shumë të dashur për publikun, shkruan lajmi.net.

Emri i tij lakohet shpesh në media për shumë arsye, e në disa raste përmendet për respektin për familjen.

Albani dhe Miriami ka një kohë tejet të gjatë që janë bashkë dhe ai ende vazhdon ti bëjë dedikime romantike.

Njësoj ka vepruar edhe pranë postimit të fundit në Instagram.

“Pa ty asgje s‘do ishte e mundur! Te dua ❤️”, u shpreh Albani në imazhin ku çifti shkëlqen. Vihet re se Miriami nuk ka vendosur grim dhe mahnit me pamjen natyrale.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Loredana Zefi shfaqet duke u puthur me personin më të dashur

Show Bizz

Arif Vladi i përgjigjet sërish Adelina Ismailit: Kur unë i këndoja UÇK-së, ti argëtoheshe me muzikë serbe

Show Bizz

A po e rrezikon shtatzëninë Sara me këtë veprim?

Show Bizz

Dj Snake nuk heq dorë nga Marina, shihni ç’bën tani