Sport

Alban Muçiqi largohet nga Prishtina pas 17 vitesh

Alban Muçiqi së shpejti do të ndahet me Prishtinën pas një kohe të gjatë.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur që portieri kosovar do ta përfundojë aventurën te Prishtina pas ndeshjeve në arenën ndërkombëtare.

‘Bardhekaltërit’ muajin e ardhshëm luajnë në parakualifikime të Ligës së Kampionëve.

Muçiqi ishte bashkuar me Prishtinën si fëmijë, për t’i shërbyer klubit plot 17 vite rresht.

Ndryshe, ai është djali i këngëtarit të famshëm Afrim Muçiqi.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë