Show Bizz

Aktorja shqiptare mbush Instagramin me foto në bikini, ‘çmenden’ ndjekësit

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Aktorja me origjinë nga Kosova, Arta Elezaj është bërë e njohur për publikun me pjesmarrjen e saj në shfaqjen e humorit “Duplex”.

Me bukurinë e saj dhe kaçurrelat që e karakterizojnë aktorja dhe modelja bëri për vete të gjithë publikun dhe gjithashtu Instagrami i saj fitoi një numër relativisht të lartë ndjekësish.

Format e saj trupore nuk kanë të sharë dhe Arta nuk nguron tja tregoj ato edhe ndjekësve në Instagram duke marë mbrapsh pafund komente pozitive.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto