Show Bizz

Aktori dhe moderatorja e njohur shqiptare po bëhen prindër për herë të parë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

U martuan në shtator të vitit që lamë pas me një dasmë madhështore ku një pjesë e madhe e të ftuarve ishin figura të njohura për publikun.

Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

Burime për revista “Who” kanë bërë të ditur se Jonida është në shtatzënë dhe çifti po jetojnë ditët më të bukura në pritje për t’u bërë prindër.

Jonida dhe Besniku

Së fundmi Jonida njoftoi se do rikthehet në ekran si pjesë e jurisë së “Top Talent”.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto