Lajme

Aksion i madh i policisë kundër kontrabandës, po zhvillohet në disa rajone

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një aksion i gjerë i Policisë së Kosovës është duke u zhvilluar në disa rajone të vendit, kundër kontrandës.

Këtë për lajmi.net e ka konfirmuar edhe zëdhënësi i Policisë, Bajram Krasniqi.Ai ka bërë të ditur se aksioni është duke u zhvilluar në disa rajone.

“Aksioni është duke u zhvilluar në disa rajone, me të përfunduar do të dalim me detaje”, ka thënë ai.

Bëhet e ditur se ky aksion është duke u zhvilluar në pesë rajone të Kosovës, dhe i njëjti ka filluar në orët e hershme të mëngjesit.I njëjti pritet të përfundojë në mesditë.

Po ashtu ajo çfarë dihet është se operacioni është duke u zhvilluar në bashkëpunim me Doganën e Kosovës.Lajmi.net do të iu mbajë të informuar rreth rastit.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat