Sport

Aksion fantastik, Shqipëria i shënon Kosovës në miqësore

Vjen goli i parë në takimi ndërmjet Shqipërisë dhe Kosovë, duel ky që i takon karakterit miqësor.

Golin e parë dhe të epërsisë për Kombëtare e Shqipërisë ka shënuar Balaj në minutën e 30’të të takimit, shkruan IndeksOnline

Rezultati aktual i takimit është 1:0.

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës triumfon në Kupën e Lituanisë, thotë se është koha për një aventurë të re

Sport

Trajneri shqiptar harron Koronavirusin, rikthehet në stërvitje me skuadrën e tij

Sport

Rrëfimi special i shqiptarit: Si u futa në suitën e Maradonës, vinte në Tiranë për 100 mijë euro

Sport

Batatina mbështet delegimin e gjyqtarëve të rinj në Superligë