Lajme

Aksidentohet aktori i njohur kosovar

Aktori i njohur, Muhamed Arifi, është aksidentuar sot në mesditë.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Fehmi Lladrovci”, njëra nga rrugët me të frekuentuara në kryeqytet.

Ky aksident ka përfunduar pa pasoja në njerëz dhe vetëm me dëme të lehta materiale.

Fotografinë nga aksidenti ku ishte i përfshirë aktori i serialit, “Fara e Flliqt”, e gjeni më poshtë.

Postime të ngjajshme
Lajme

Policia jep detaje për rastin e dhunës seksuale ndaj nxënëses në klasën e parë

Lajme

Raportohet për një sulm seksual ndaj një nxënësje të klasës së parë në Prishtinë

Lajme

“E pabesueshme”, ish-gazetarja kosovare rrëfen bisedën e burrit me ekipën e Associated Press pas bombardimit

Lajme

Eksperti amerikan godet Kurtin për gjendjen tek “1 Tetori”