Lajme

Aksident trafiku në Fushë-Kosovë, dy vetura përplasen me një motoçikletë

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë në Fushë-Kosovë.

Në aksident janë përfshirë dy vetura dhe një motoçikletë. Si pasojë e aksidentit pati edhe të lënduar, shkruan Indeksonline.

Në vendin e ngjarjes tashmë kanë arritur edhe ekipet emergjente të cilat po merren me rastin./Indeksonline/

Postime të ngjajshme
Lajme

Në Spitalin e Pejës, 59 pacientë me Covid-19, 35 pacientë në Oksigjeno terapi

Lajme

Kosovë, numri i rasteve aktive është 3.815

Lajme

Ministri Abrashi inspekton punimet në hekurudhën e Kosovës linja 10

Lajme

Ja sa tonelata kimikale kanë shpërthyer në Beirut, që shkaktuan katastrofë