Lajme

Aksident trafiku i rendë në magjistralën Pejë- Prishtinë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Gjashtë persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti të trafikut që ka ndodhur sot rreth orës 19:00 në rrugën Pejë- Prishtinë afër Llakpushikut.

” Sot rreth orës 19:00 ne rrugën Pejë- Prishtinë, afër Llapushikut është shkaktuar një aksident trafiku me lëndime dhe dëme materiale ku te përfshira kanë qenë dy automjete, lëndime trupore raportohet te kenë marrë gjashtë persona, perderisa njesiti për menaxhim te trafikut ne autostrade është marr me rastin”, ka thënë Daut Hoxha, zëdhënës në Policinë e Kosovës.

Ende nuk është raportuar për gjendjen shendetësore të gjashtë personave të aksidentuar.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat

Lajme

Jabllanoviq: Nëse dikush mendon se serbët mund të qeverisen me 200 vota, nuk i njeh serbet sa duhet