.
Lajme

Aksident në Rrugën e Kombit, vdes një grua

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në Rrugën e Kombit. Mësohet se ka humbur jetën një grua dhe janë plagosur dy të tjerë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin Fushë Milot-Rrëshen në afërsi të Milotit. Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën Gjela Lleshi, e cila ishte pasagjerë në një nga mjetet, raporton abcnews.al.

Burime nga policia bëjnë me dije se në afërsi të një karburanti, automjeti me drejtuese shtetasen B.Ll., është përplasur me automjetin me drejtues shtetasin J.L.

Related posts
Lajme

Tërheqja e 30% nga Trusti? – ky është vendimi i fundit

Lajme

Kurti sërish kandidat për kryetar të VV-së

Lajme

Rama: Kuvendi le të shkojë në zgjedhje – s’tërhiqem nga projekti “arkitekti i kryeqytetit”

LajmeSport

Këshilltarja e re e Kurtit paralajmëron themelimin e Zyrës për Luginë