Lajme

Aksident në Pejë me pasoja të rënda në makina dhe njërëz [Foto live]

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Para pak minutash ka ndodhur një aksident i rëndë në qytetin e Pejës, konkretisht në lagjën “7 Shtatori”. Ende nuk dihet për viktimat..

Sipas Adnan Hysenaj, aksidenti perfshin pasoja te rënda në makina dhe në njerëz, transmeton BlicMedia

Policia ende nuk ka dalur me ndonje raport në lidhje me aksidentin qe ka ndodhur në qytetin e Pejës, sa ka njërëz të lenduar dhe emrat e tyre. BlicMedia.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat