Lajme

Aksident mes tri veturave në Prishtinë, lëndohen tre persona

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në Prishtinë, përkatësisht në rrugën “Zagrebi” afër Ministrisë së Shëndetësisë.

Zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti ka konfirmuar për Reporterin se në aksidentin në të cilin janë përfshirë tri vetura, tre persona kanë pësuar lëndime trupore dhe janë duke marrë trajtim mjekësor.

“Rreth orës 20:00 ka ndodh një aksident trafiku në Prishtinë. Në aksident kanë qenë të përfshira tri automjete. Si pasojë e aksidentit 3 persona kanë marrë lëndime trupore. Të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, ka thënë për Reporterin Flora Ahmeti. /Reporteri.net

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Lajme

Vuçiq s’arrin ta fus ushtrinë në Kosovë, për 30 sekonda bombardohet Beogradi

Lajme

Nuk jam ateist, Valon Syla tregon se në çka beson

Lajme

E pazakontë: Majmuni shijon rrezet e diellit në ballkonin e një banese në Prishtinë

Lajme

‘Eskalon’ deputeti i VV-së, me akuza ndaj Kryeziut: Po mërzitesh që s’po fiton Radoiçiqi, shyqyr që po iu bien maskat