Lajme

Aksident i rëndë, vetura përfundon brenda objektit

Një aksident trafiku ka ndodhur në Fushë-Kosovë, para pak minutash, raporton portali Front Online.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Dardania”

Përmes fotove shihet se vetura i ka goditur një objekt banimi.

Front Online ka kontaktuar me policinë dhe është në pritje të informatave zyrtare.

Postime të ngjajshme
Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus

Lajme

MSH ka një thirrje për qytetarët e Kosovës

Lajme

KEDS: Në këto zona do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Lajme

Rama i përgjigjet ftesës së Kurtit, tregon se a do ta vizitojë Kosovën