Lajme

Aksident i rëndë: Vdes një person dhe lëndohen pesë të tjerë

Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Hereq të Gjakovës, ku si rezultat një person ka mbetur i vdekur dhe pesë të tjerë janë lënduar.

Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Gjakovës, Nystret Gjurkaj.

“Një vetaksident ka ndodhur në fshatin Hereq të Gjakovës ku një person ka humbur jetën dhe pesë të tjerë janë lënduar”, ka thënë Gjurkaj. /reporteri.net

Postime të ngjajshme
Lajme

‘Amerika merr në dorë komplet situatën’

LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

Lajme

U mbajt mbledhja e Këshillit të Sigurisë së Kosovës, ja për çfarë u diskutua

Lajme

Tragjike: Vetura del nga rruga dhe bie në lumë, një i vdekur dhe dy të lënduar