Lajme

Aksident i rëndë tek AKI-ja, brenda ishte gazetari i njohur i T7

Gazetari i njohur i T7, Amir Mjeku është aksidentuar sonte në hyrje të Prishtinës, para ndërtesës së AKI-së.

Reporteri.net ka raportuar për aksidentin ku vetura e tij ishte rrokullisur në mes të rrugës.

 

Vet Mjeku pas aksidentit ka njoftuar se ai ka qenë në veturën e aksidentuar.
“Sonte, dashti fati qe une me kane brenda ksaj veture. Fati mire qe pa asnje te lendum🙏🙏
Njo e di, qe ato zhurma edhe rrokullisje brenda pak sekondash, e qe mu doken ore te tana, s’ka mi harru kurre. E edhe ndjenjen qe s’mundesh me ba sen, pos me prit deri te ndalet”, ka shkruar ai.

Ai ka bërë thirrje për kujdes.

Postime të ngjajshme
Lajme

Tri ngjarje të rënda që tronditën Kosovën brenda pak javësh

Lajme

Hoti e jep lajmin, ja kur do të nis vaksinimi në Kosovë dhe kush do e merr i pari

EkonomiLajme

Thesari: Pagesat e komunës së Prishtinës për të prekurit e pandemisë do të kryhen për 48 orë

LajmeShow Bizz

Avokatja shqiptare mahnit me linjat e saj trupore