Lajme

Aksident i rëndë në Fushë Kosovë

Mbrëmjen e kësaj të premte një aksident i rënd ka ndodhur në Fushë Kosovë.

Sipas fotografive të dërguara në redaksinë e Gazetës Infokus, shihet se aksidenti ka qenë i fuqishëm dhe shihet se ka dëme të mëdha, në kohën që nuk dihet nëse ka të lënduar.

Sipas dëshmitarëve nga vendi i ngjarjes në aksidentin që ka ndodhur te rruga e Uglarit, ende nuk kanë shkuar njësitet policore apo ambulanca.

Postime të ngjajshme
Lajme

Aksident tragjik në Itali, vdes 24-vjeçari shqiptar

Lajme

Momenti kur polici serb tërheq zvarrë një grua gjatë protestave në Beograd

Lajme

Shpat Kasapi tregon ngjarjen emocionuese të babait që i ka ndodhur në të njëjtin vend të aksidentit në Bullgari

Lajme

U raportua për sulme të mundshme në Kosovë, reagon Policia