Lajme

Aksident i rëndë në dalje të Klinës mes autobusit dhe veturës

Një aksident i rëndë ka ndodhur në dalje të Klinës, raporton FrontOnline.

Sipas fotove të siguruar në aksident janë përfshirë një autbus dhe veturë.

Nuk dihet ende nëse ka persona të lënduar.

FrontOnline ka kontaktuar edhe Policinë, por deri në botimin e këtij artikulli nuk kanë kthyer përgjigje.

FrontOnline do ju mbaj të informuar për rastin.

Postime të ngjajshme
Lajme

Publikohet rezultati i votave me kusht në Gjilan

Lajme

Numërohen votat me kusht në Istog: Kaq vota morën kandidatët

Lajme

Kaq vota me kusht morën kandidatët në Gjakovë

Lajme

Moti për dy ditët e ardhshme