Lajme

Aksident i çuditshëm në Prishtinë

Një aksident i pazakontë ka ndodhur në afërsi të ndërtesës së Komunës në Arbëri.

Një veturë “Ford” ka rrëshqitur dhe ka rënë në mes dy veturave, duke iu shkaktuar dëme të vogla materiale.

Në vendin e ngjarjes shihet se ka dal edhe Policia e Kosovës.

Postime të ngjajshme
Lajme

Ramiz Lladrovci sulmon fizikisht ish kandidatin për Deputet të PDK-së në Drenas!

Lajme

Kush voton më shumë në Kosovë: Meshkujt apo femrat?

Lajme

Brnabic i bëjnë pyetje të vështirë: ‘A do ta nënshkruani pavarësinë e Kosovës’

Lajme

Rastet e reja me COVID-19, janë nga këto komuna