EURO 2020

Ajo që nuk u pa në pjesën e parë, momenti kur Beckham dhe Tom Cruise festojnë golin e Shaw

Ndeshja finale e “Euro2020” aktualisht po luhet ndërmjet Italisë dhe Anglisë.

Anglia filloi furishëm me një gol të hershëm nga Luke Shaw pak më pak se dy minuta nga starti i ndeshjes.

Tom Cruise, i cili përbëri lajm këtë fundjavë duke u shfaqur me kostumet e Mision i Pamundur Hayley Atwell dhe Pom Klementieff në finalen e grave në Wimbledon, u pa duke festuar golin sot me legjendën e futbollit anglez David Beckham, i cili është ulur afër në të njëjtën dhomë në “Wembley”.

Postime të ngjajshme
EURO 2020

Pesë lojtarë që vlera e tyre u rrit dukshëm pas paraqitjeve fantastike në Euro 2020

EURO 2020

Pritja e tij e stolisi Italinë me trofeun e “Euro2020”, Donnarumma tregon pse nuk festoi pritjen e penalltisë

EURO 2020

Jorginho tregon përse zgjodhi Italinë para Brazilit

EURO 2020

Skuadrat dhe lojtarët me statistikat më të mira në Euro 2020