Lajme

Aida Dërguti tallet me Armend Mujën që e kopjoi Albin Kurtin

Ish-nënkryetarja e Kuvendit të Kosovës, Aida Dërguti, është tallur me Armend Mujën pasi ky i fundit ka shkruar një fjali të njëjtë si të Albin Kurtit.

Ajo ka vënë në pah edhe faktin se Kurti po e quan Mujën aktivist të LVV-së.

“Sa shumë më pëlqejnë këta “aktivistët” e listave zgjedhore”, ka shkruar Dërguti në profilin e saj në Facebook.

Statusit të saj ajo ia ka bashkëngjitur edhe fotografinë më poshtë.

Postime të ngjajshme
Lajme

25-vjeçari përfshihet nga orteku i borës, incizon gjithçka dhe mbijeton

Lajme

Memli Krasniqi përmend pesë kandidatë që do t’i votonte për deputet nga lista e Vetëvendosjes

Lajme

Njeriu që para 1 viti u prezantua nga Kurti, sot aderon në PDK

Lajme

Zhduket një 15-vjeçare në Prizren, familja kërkon ndihmë për ta gjetur