Lajme

Aida Dërguti i komenton Fisnik Ismailit për sulmin e Shpejtim Bulliqit, shpërthejnë të sharat në profilin e tij

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës, Fisnik Ismaili, ka vazhduar të sharat në një status që ka bërë në Facebook, duke i dalë “zot” Aida Dërgutit.

Teksa Ismaili ka vënë në pah faktin se sulmi që Shpejtim Bulliqi ia bëri një qytetarit po arsyetohet nga militantët e LVV-së, Aida Dërguti komenton dhe thotë se kryetarit të Podujevës ia kanë arsyetuar edhe ndërtimin e shtëpisë në pronën publike.

Aty duket se Aida Dërguti ka marrë komente fyese, me ç’rast Ismaili ka shpërthyer në të shara për ta mbrojtur ish-nënkryetaren e Kuvendit të Kosovës.

Ndërsa, Aida i thotë Ismailit “Ta ha loçkën”.

Për më tepër shihni komentet e shkëmbyera mes tyre.

Postime të ngjajshme
Lajme

Albin Kurtit i ndryshon ‘matematika’, ja sa deputetë i duhen për formimin e qeverisë

LajmeZgjedhjet 2021

Ku u votua më shumë Vjosa Osmani?

Lajme

Ish-deputetët e LDK’së që nuk arritën të bëhen deputetë në këtë legjislaturë

LajmeZgjedhjet 2021

Kaq vota mori Behgjet Pacolli në zgjedhje