Sport

Aguero i nervozuar me drejtuesit e Barcelonës, kërkon largimin menjëherë

Kun Aguero dëshiron largimin nga Barcelona.

Aguero duket shumë i nervozuar me drejtuesit e Barcelonës pas largimit të Messit, transmeton lajmi.net.

Futbollistit para se të transferohej në Spanjë i është premtuar se do të luajë së bashku me shokun e tij Leon.

Një gjë e tille tashmë nuk është e mundur pasi 34-vjeçari është larguar nga klubi.

Sipas ‘La Porteria’, Aguero është shumë i nervozuar dhe duket që nuk është i interesuar të luajë për ‘Blaugranët’.

Sulmuesi dhe avokatët e tij po e shqyrtojnë mundësinë që ai të largohet këtë verë pa luajtur asnjë ndeshje zyrtare me ekipin.

Mbetet të shihet e ardhmja e argjentinasit në këtë kohë kur gjiganti spanjoll po përballet me shumë probleme dhe çështja e tij vetëm sa do të thelloj krizën e klubit.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar