Sport

Agjenda e Kosovës dhe San Marinos për ditën e nesërme

Më 1 qershor, Kosova do të përballet me San Marinon në stadiumin “Fadil Vokrri” në kuadër të ndeshjeve miqësore.

Ndërsa, ekipi i San Marinos pritet të mbërrijë në Kosovë gjatë ditës së nesërme në Kosovë.

Nga ora 15:30 nesër do të jetë konferenca për media e Kombëtares së Kosovës, kurse prej orës 16:00 “Dardanët” do të zhvillojnë stërvitje.

Prej orës 17:00 Kombëtarja e San Marinos do të mbajë konferencë për media, kurse prej orës 17:30 e zhvillon stërvitjen e parë në “Fadil Vokrri”.

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë