Sport

Agjenda e Kosovës dhe Greqisë gjatë ditës së sotme

Kosova do të përballet me Greqinë nesër me fillim nga ora 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri” në ndeshjen e vlefshme për Kampionatin Botëror që zhvillohet vitin e ardhshëm.

Ndërsa sot, Greqia do ta zhvillojë stërvitjen e parë në Prishtinë me fillim nga ora 19:00, kurse paraprakisht nga ora 18:00 do të mbahet konferenca për shtyp e tyre.

Ndërkohë, nga ora 19:30 Kosova mban konferencën për media për këtë ndeshje.

Prej orës 19:30, “Dardanët” zhvillojnë stërvitjen e fundit para ndeshjes së nesërme.

Kujtojmë se më 8 shtator, Kosova e zhvillon ndeshjen e fundit të këtij muaji. “Dardanët” e presin Spanjën në “Fadil Vokrri”.

Postime të ngjajshme
Sport

"Efekti" Berisha rriti vlerën e Prishtinës, tani bardhekaltërit bëhen klubi më i shtrenjtë në Kosovë!

Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane