Lajme

Agim Bahtiri i kërkon falje publikisht bashkëshortes për mungesat e shumta

Kryetari në largim i Mitrovicës, Agim Bahtiri i ka uruar ditëlindjen bashkëshortes së tij.

Bahtiri i ka kushtuar asaj një dedikim special për ditëlindje.

Ai e ka falënderuar bashkëshorten e tij se i ka qëndruar pranë në çdo sfidë.

“Urime ditëlindjen gruaja ime e dashur🌹❤ 🎉.Së bashku krijuam një familje të shëndosh, rritëm e shkolluam gjashtë fëmijë, të cilët tash janë të gjithë menaxherë të suksesshëm.
Faleminderit nga zemra që gjithmonë më qendrove pranë, më mbështete në çdo sfidë të jetës, edhe pse fizikisht nuk kam mundur çdo herë të jem pranë teje dhe fëmijëve për shkak të angazhime të shumta që kanë pasur gjatë gjithë karrierës time. Të uroj edhe shumë e shumë ditëlindje të lumtura e çdo të mirë në jetë, së bashku me mua, fëmijët dhe nipërit e mbesat.Gëzuar 🥂”, ka shkruar Bahtiri.

Related posts
Lajme

Borrell reagon pas sanksioneve të SHBA-së ndaj dy serbëve të Kosovës

Lajme

Gjendja e pacientëve me COVID në QKUK dhe spitale

Lajme

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka komentuar deklaratën ironizuese të Shpend Ahmetit, në lidhje me borën

Lajme

Përparim Rama ia ofron Arben Vitisë postin e Drejtorit të Shëndetësisë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *