Sport

Agim Ademi dhe shefi i futbollit maqedonas përballen mes vete në pikado, rezultati në fund është befasues

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës dhe ai i Maqedonis së Veriut, Agim Ademi, respektivisht Muhamet Sejdini ishin të ftuar në emisionin “Dueli Festiv” në “RTV Dukagjini”.

Të dy shefët e futbollit maqedonas dhe atij kosovar zhvilluan edhe një lojë pikado mes vete, raporton “Zeri.info”.

Ndonëse e nisi më mirë lojën Sejdini, Ademi ngadalë dalë u rikthhye në lojë.

Madje, Ademin e ndihmoi edhe aktori i mirënjohur, Osman Azemi, i cili përkundër përpjekjeve, nuk ia doli.

Në fund, Sejdini e fitoi ndeshjen, derisa në fund e ngacmoi paksa Ademin: “Nuk shkohet në Evropian pa përgatitur (qesh)”.

Postime të ngjajshme
Sport

Flamurtari – Shkëndija: Përfundon miqësorja, ky është rezultati befasues

Sport

A&N luajti miqësore me KEK-un, ky është rezultati përfundimtar

Sport

Ndeshja e madhe e Superkupës mes Dritës dhe Prishtinës do të transmetohet në dy televizione

Sport

Gjysma e Superligës në Antali, ja cila skuadër po qëndron në hotelin më të shtrenjtë