Lajme

Aftësia e veçantë e 51 vjeçarit nga Vitia, gjen burimin e ujit me dy tela

Të shpeshta janë vizitat e tij pranë puseve.

Kjo për shkak se Sherif Doberjanca nga komuna e Vitisë, ka një energji natyrore për ta bërë zbulimin dhe gjetur vendin adekuat se ku duhet të hapet pusi.

Për emisionin “Natë Vere” në T7, ai thotë se këtë dhunti e kishte kuptuar që në vitet e para luftës.

Po ashtu 51 vjeçari për “Natë Vere” thotë se deri më sot ka bërë hapjen e mijëra puseve, duke mos dështuar në asnjë prej tyre.

Se si e bën hapjen e tyre, e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm.

Postime të ngjajshme
Lajme

MSH ka një thirrje për qytetarët e Kosovës

Lajme

KEDS: Në këto zona do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Lajme

Rama i përgjigjet ftesës së Kurtit, tregon se a do ta vizitojë Kosovën

Lajme

Kjo është mosha e 19 viktimave që humbën jetën nga virusi