Show Bizz

Afrona zbulon dhuratën luksoze që do ta hapë vetëm ditën e dasmës

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Afrona Dika mezi po e pret ditën e madhe.

Asaj dhe partnerit Blero Muharremi po ju ofrohet dita më e rëndësishme e tyre, ajo e dasmës.

Këtë muaj ata do të kurorëzojnë dashurinë me martesë, dhe tashmë kanë përfunduar edhe përgatitjet.

Megjithatë një tjetër arsye përse Afrona po e pret me padurim dasmën, është një dhuratë luksoze që ka marrë nga partneri.

Ajo ka treguar një kuti me diamante, të cilët thotë se mezi pret që t’i vendosë në ditën më të rëndësishme për të.

Ende nuk e dimë se çfarë ka brenda kutisë, por këtë presim ta zbulojmë shumë shpejt.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto