Show Bizz

Afrona mendon se do të këtë dasmën më të mirë në estradë

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Modelja Afrona Dika pritet që ti jep fund beqarisë më 21 shtator duke u martuar me këngëtarin Blero.

Afrona Dika duket se është duke pritur një dasmë përrallore gjatë këtij muaji.

Ajo pret një dasmë të tillë derisa me anë të një InstaStory ka thënë se pret që të jetë një dasmë madhështore.

“Dasma më e mirë pritet që të ndodh së shpejti”, ka shkruar ajo.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto