Sport

Afrim Tovërlani i injoron debatet politike për zgjedhjet në Kosovë

Kur kanë mbetur edhe disa ditë deri te zgjedhjet parlamentare, fokusi kryesor është te debatet politike.

Por, ka të atillë që nuk i japin fare rëndësi kësaj teme, raporton “Zeri.info”.

Trajneri i mirënjohur kosovar, Afrim Tovërlani është njëri prej tyre.

Ish-trajneri i FC Prishtinës dhe Feronikelit ka zgjedhur t’i injorojë debatet politike duke shikuar futboll.

Në “Facebook”, “Toki” ka publikuar pamje duke e shikuar ndeshjen Sevilla – Barcelona, derisa shkruan: “Debate politike”.

Postime të ngjajshme
Sport

“Toki” flet për fitoren e Prishtinës në Mitrovicë

Sport

“Qeqa” e komenton fitoren e Dritës ndaj Besës

Sport

“Bomba” e mbrëmjes: Xhevdet Shabani mund të largohet nga Drita?

Sport

Munishi tregon si e mposhti Llapi ish-skuadrën e tij Ballkanin