LajmeShow Bizz

Afrikani nuk përmbahet, e kap ‘hopa’ deputeten kosovare!

Keith dhe Adriana Matoshi përkundër largësisë po arrijnë në çdo moment të jenë së bashku.

Përmes një publikimi në Instastory, Keith u shpreh falënderues që falë rrjeteve sociale përkundër largësisë po arrin të çmallet me të dashurën e tij.

Duke ndarë momente nga më të bukurat, ishte mikja Arjola ajo e cila kishte gjetur një video nga arkiva në të cilin shihen çifti mjaftë të lumtur.

‘Shikoni çfarë gjeta, Adriana e Keith, ju dua’ shkroi aktorja krahas publikimit në të cilin Keith shihet duke e mbajtur ‘hopa’ deputeten kosovare./Indeksonline/

Postime të ngjajshme
Lajme

Ky është kosovari që humbi jeten në plazhin e Shëngjinit

Lajme

Zjarr në Suharekë: Kryetari kërkon ndihmë

Lajme

Zjarr i madh në fshatin Studençan të Suharekës

Lajme

Humb jeten një pushues në plazhin e Shëngjinit