Show Bizz

Afërdita Dreshaj nuk e ftoi në dasëm, ja çfarë thotë Shpat Kasapi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Nuk kanë kaluar shumë kohë që kur ish e dashura e tij më e famshme Afërdita Dreshaj u martua me lojtarin çek të hokeit dhe një nga pikëpyetjet më të mëdha të publikut dhe mediave ishte nëse ajo do ta ftonte Shpat Kasapin në dasmë.

Në fakt kjo nuk ndodhi, dhe i ftuar së fundmi në emisionin ‘Glamour Zone’ nga Ester Bylyku në Rtv Ora, Shpati u shpreh se nuk i erdhi aspak keq për këtë.

Përkundrazi, ai as që priste një ftesë nga Afërdita.

Përmendim se Afërdita Dreshaj u bë e njohur për publikun shqiptar pasi nisi lidhjen me Shpat Kasapin, fillimisht si Miss e më vonë si modele e këngëtare.

Aktualisht ajo jeton në Amerikë, me bashkëshortin Jakub Kindl.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Show Bizz

Lansimi i albumit\ Noizy përgatit një surprizë të madhe, ka një kërkesë për fansat

Show Bizz

“Kam gabuar si dreqi, boll durova”, Kiara vazhdon të shpërfaqë sjellje të çuditshme në BBVA

Show Bizz

Dy të famshmet krishtere shqiptare që po agjërojnë Ramazanin: Më fal qetësi dhe kënaqësi shpirtërore

Show Bizz

Sot njëri prej personazheve më të dashur për shqiptarët, a e njihni vogëlushin në foto