Show Bizz

Afërdita Dreshaj dhe Jakub Kindl po bëhen prindër, zbulohet gjinia e foshnjës

Afërdita Dreshaj do ta sjell në jetë fëmijën e saj të parë.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj hokeisi çek Jakub Kindl, do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Lajmin e ka ndarë Afërdita nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Ajo ka treguar se gjinia e foshnjës është djalë dhe pritet që të vijë në jetë në muajin mars 2021.

“Ne do ta kemi një foshnje djalë. Foshnja Kindl po vjen #march2021”, ka shkruar pranë postimit Afërdita.

Ndryshe ajo në shumë prej intervistave ka potencuar se ruan një raport shumë të mirë me Kindl dhe se është e bekuar me partnerin e saj

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Sara kritikohet për veshjen që ia ka vizatuar gjithë trupin

Show Bizz

Këto janë dhuratat që Kim i mori për ditëlindje

Show Bizz

Për ditëlindje prezantuesja shqiptare merr propozimin për martesë

Show Bizz

Gili vjen me një postim të veçantë për Mozzikun