Lajme

Aeroplanët luftarak të Serbisë fluturojnë në afërsi të kufirit me Kosovën

Situata në veri të Kosovës vazhdon të mbetet e paqëndrueshme, me barrikadat e serbëve që dita-ditës po shtohen dhe me policinë e Kosovës që vazhdon të kujdeset për sigurinë atje dhe për implementimin e ligjeve të Republikës së Kosovës.

Ndërkohë në afërsi të kufirit, Serbia po e vëzhgon situatën edhe me aeroplanë luftarak.

Kosovo Online ka publikuar sot një video, në të cilën shihen duke fluturuar në afërsi të kufirit me Kosovën, dy aeroplanët luftarak MIG-35. /gazetaexpress.com

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=186593733589691

Postime të ngjajshme
Lajme

PDK po përgatit padi për qeverinë Kurti

Lajme

Labi jep lajmin e mirë, thotë se Ambasada në Shkup e ka ftuar nënën e vajzës së sëmurë për të shikuar mundësinë e pajisjes me vizë

Lajme

Kaq vite burgim mund të dënohet burri që rrahu brutalisht gruan në market

Lajme

Komandanti i Njësisë Speciale reagon për rrahjen e gruas në Prishtinë