Show Bizz

Adrola Dushi publikisht e bën këtë gjest për Capital T

Reperi shumë i dashur për publikun, Capital T dhe modelja bukuroshe Adrola Dushi janë përfolur shumë në media përgjatë ditëve të fundit.

Së fundmi, Capitali ka publikuar albumin e tij të ri “Skulpturë” dhe nuk ka munguar mbështetja publike e Adrolës.

Ajo ka ndarë me ndjekësit një video ku shfaqet duke dëgjuar një këngë të albumit, në të cilën i ka bërë tag reperit.
Kujtojmë se pavarësisht fjalëve që kanë qarkulluar, Adrola e ka mohuar lidhjen me reperin. Gjatë një interviste në “NIN” ajo u shpreh se janë miq shumë të mirë.

Postime të ngjajshme
Show Bizz

Yllka rrëfen historinë e dashurisë me bashkëshortin Astrit Pallaska

LajmeShow Bizz

Këngëtarja Vera Oruçaj pritet në takim nga kryetarja e Kuvendit, Vjosa Osmani

Show Bizz

Vesa kapet me komentuesen e cila e pyeti se çfarë iu ka bërë buzëve

Show Bizz

Jetë luksoze: Arta Elezaj pozon me çantë të njejtë si të Melania Trump